Załóż bloga Zaloguj sięsearch
calendar
« Grudzień 2016 »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
ostatnio...
Kategorie
Linki
archiwum
Tagi
Syndicate
Credits
LifeType IE7 XHTML CSS Firefox

Lokowanie produktu

2015-02-21 @ 11:22 in Kategoria główna

Reklama w formie lokowania produktu.

Już dobrze przyzwyczailiśmy się do tego,ze produkty pokazują się w programach i do tego,że nigdzie nie pojawiają się przypadkiem. Przypadkiem to można niechcący wstawić produkt i mieć z tego powodu problemy, że nie zawarto umowy a naklejka nie zakryta.


klan lokowanie produktu żenada

Śmieszą mnie skrajności. Ostatni przeczytałam o czymś co potwierdziło moje spostrzeżenia,że niektóre seriale są oglądane jedynie po to by wyłapać najnowsze budzące wręcz grozę natarczywe lokowanie danego produktu. Prym w tym procederze wiedzie niewątpliwie serial „Klan”, w którym lokowanie na przykład dodatków na sporządzenie kurczaka wiąże się z eposem o niesamowitym smaku potrawy i dokładna instrukcja przyrządzenia. Czyli jedna trzecia odcinka na kącik kulinarny określonej marki. Lokowanie przypraw, jedzenia ma sens w konkretnych poradnikach telewizyjnych dotyczących gotowania. Wszystko czego używają może być reklamą, widz zauważy ale wkurzy się jeśli zbliżenie na plakietkę produktu będzie dłuższe niż sekunda.

Szczerze mówiąc byłam przekonana, że takie wtopy będą na początku a potem jakoś się to rozwinie. Nie doceniają nas widzów. My naprawdę wypatrzymy markę nawet jeśli będzie zakryta. Albo zasłanianie znaczków aut. Trzeba być osłem, żeby nie rozpoznać jaki znaczek jest ukryty pod osłonka. Takie ukrywanie może mieć efekt wręcz przeciwny, nie będzie widzowi przeszkadzać,że zasłonili mu markę. Widzi ją, użyli jej- jest dobra.

Trackbacki

RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.